Rıdvan Hasırcı: Allah Bu Millete Başka 15 Temmuz’lar Yaşatmasın

Bursa Sorumlu Emlak Müşavirleri Derneği (BURSED) Başkanı Rıdvan Hasırcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Onurlu duruşunu hiçbir zaman kaybetmeyen Aziz Milletimiz, 15 Temmuz 2016 gecesinde vatan ve bayrak sevgisini dünyaya bir kez daha göstermiştir” dedi.

15 Temmuz’un ihanete karşı bir direniş öyküsü, başkaldırı destanı ve özgürlüğüne aşık bir toplumun sembolü olduğunu vurgulayan Rıdvan Hasırcı, toplumları dizayn etmek, siyaset mühendisliği ile toplumlar üzerinde baskı ve hükümranlık kurmak isteyen şer odaklarının dünyanın bir çok bölgesinde kurmak istedikleri tahakküme karşı Türk Milleti’nin 15 Temmuz 2016 gecesinde destansı bir cevap verdiğini söyledi.

Rıdvan Hasırcı, o gece, milletin birliğine ve beraberliğine, vatanın bölünmez bütünlüğüne kasteden hainlerin ülkenin birçok bölgesinde karışıklık ve kaos oluşturmaya çalışarak, milletin özgürlüğü, birlik ve beraberliğine karşı alçakça bir tavır takındıklarını belirterek, “Milletimiz, feraseti sayesinde bu hain darbe kalkışmasını sağduyusu, milli ve manevi değerlerine olan bağlılığı ve inancı, güçlü, dirayetli ve dik duruşlu liderliği ve lideri ile el ele vererek püskürtmüştür. Kahraman vatan evlatları bağımsızlığımıza ve özgürlüğümüze kasteden bu hain darbe girişimini ‘ölürsek şehit, kalırsak gazi’ düsturu ile canları pahasına engellemişlerdir. Halkımız lideri ve tüm devlet kurumları ile dış güçlere ve yerli işbirlikçilerine öyle bir ders vermiştir. Bir daha hiçbir güç bu aziz milletin birliğini, beraberliğini ve huzurunu bozma girişiminde bulunamayacaktır. Milletimizin birliği ve beraberliği, vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle minnetle yâd ediyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Cenab-ı Allah bu aziz millete bir daha 15 Temmuz’lar yaşatmasın” dedi.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ