Komiteler

1. Eğitim Komitesi

Nitelikli eğitimlerle sektörün gelişimine katkı sağlamayı, mevcut bilgilerin güncellenmesi ile yeni profesyonel danışmanlar yetiştirmeyi hedefleyen komitemiz.

 

2. Etkinlik Komitesi

BURSED üyelerinin aralarındaki sosyal ilişkileri güçlendirmek, hoşgörü, dayanışma ve işbirliğini geliştirmek, boş zamanların en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayan komitemiz.

 

3. İş Geliştirme Komitesi

Ekonomik ve sosyal araştırmaları yapan; sosyal projeler, çalıştay, panel, zirve, kongre ve sempozyum benzeri tüm organizasyonların konseptlerini hazırlayan ve koordinasyonunu sağlayan komitemiz.

 

4. İletişim ve Üye İlişkileri Komitesi

BURSED´e dernek profiline uygun yeni üye kazandırmak amacıyla çalışmalar düzenlemek, üye ziyaretleri yoluyla iletişimi canlı tutmayı ve üyeler arasındaki ekonomik ve sosyal ilişkileri geliştirmeyi amaçlayan komitemiz.

 

5. Genç Gayrimenkul Danışmanları Komitesi

Genç gayrimenkul danışmanlığı konusunda temel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan genç profesyonellere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzerine kurulmuş komitemiz.

 

6. Kadın Gayrimenkul Danışmaları Komitesi

Kadın gayrimenkul danışmanlarının nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve donanımlı hale getirilmesi amacıyla politikalar belirlemek ve üyelerine yol göstermek amacıyla gayrimenkul eğitimleri, seminer ve paneller düzenlemeyi; kadın girişimcilik ile ilgili faaliyet yürüten kurum ve kuruluşlar ile ilişki kurmayı hedefleyen komitemiz

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ