Hakkımızda

BURSED HAKKINDA


BURSED, Bursa öncelikli olarak Türkiye´de sektörün sesini daha güçlü duyuracak ve sağlıklı büyümesinin önünü açacak bir platform olarak kuruldu. Gayrimenkul sektörü büyüyen Türkiye´nin lokomotif sektörü olurken gerek yapısal, gerekse konjonktürel sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Sorunların çözümü geniş tabanlı bir işbirliği gerektiriyor ki BURSED, bu sorunların aşılması için gerekli adımları atmakta, paydaşları ile ortak hareket etmekte ve üyeleri için maksimum fayda sağlayacak şartların oluşturulması adına girişimlerde bulunmaktadır.

BURSED, bu sektörde faaliyet gösteren, ortak amaçları olan ve ortak sıkıntıları paylaşan Sorumlu Emlak Danışmanlarının ve Taşınmaz Ticareti Yetkili Kuruluşlarının sinerjik işbirliği için bir araya geldiği Türkiye Emlak Federasyonlarının birçoğunun desteğini almış öncü sivil toplum kuruluşudur. Münferit olarak çözemediğimiz, birlikte hareket edilmesini zorunlu kılan konuları bu çatı altında ele almayı sorumluluk olarak hissediyoruz.

Çağdaş gayrimenkul sektörünün oluşturulması ve geliştirilebilmesinin kurumsal ve profesyonel danışman ve firmalarla olabileceğini, bunun için de istikrarlı, sürdürülebilir bir dernek ortamı sağlanması gerektiğini düşünüyor; sektörün kendisini disipline etmesi ve kalite standartlarını yükseltmesine öncülük etmek istiyoruz.

BURSED olarak deneyimlerimiz ve üyelerimizden aldığımız güçle sektörde yaşanan değişimin ve dönüşümün öncüsü olmak vizyonuyla yolumuza devam edeceğiz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ