Bursed'in Mesajı

Değerli Üyelerimiz,

Türkiye´nin parlayan yıldızı Bursa´mızda gayrimenkul sektörünün gelişimi ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamak amacıyla; sektörün öncü profesyonellerini aynı çatı altında toplamak suretiyle kurulan Bursa Sorumlu Emlak Danışmanları Derneği (BURSED) sektörümüzün sorunlarını çeşitli platformlarda paylaşacak, çözüm önerilerini dile getirecek ve sektörün tamamını kucaklayacak bir yapıyla oluşmasının heyecanı içindeyiz.

BURSED olarak vizyonumuz; deneyimimiz ve üyelerimizden aldığımız güçle, önümüzdeki dönemlerde sektörde yaşanan değişimin ve dönüşümün mimarı olmaya devam edeceğiz. Kurucu Yönetim Kurulu ve İcra Kurulumuzla, kamu kurumları ve önemli STK’larla yakın işbirliklerimizi artırarak sürdüreceğiz.

Üyelerimizin ortak sorunlarına çözüm aramak, sektörümüzün planlı ve verimli bir gelişim göstermesine katkı sağlamak amacıyla önemli faaliyetlerde bulunacağız. Özellikle ağırlık verdiğimiz konular arasında, sektörün şeffaflaşması, daha fazla kurumsallaşması ve ileri düzey data havuzunu oluşturmak suretiyle üyelerimizin rekabet gücünü arttırmak yer alacaktır.

Tüm bu faaliyetleri BURSED çatısı altında ilk olarak oluşturduğumuz 6 adet komitemizle ve komite başkanlarımızın özverili çalışmalarıyla devam ettirecek ve komite sayılarını arttıracağız.

Sektörün gelişimi için ihtiyaç duyulan konuları tespit etmek ve sektör çalışanlarının bu konularda bilgilerini güncellemek, aynı zamanda aramıza yeni katılan profesyonelleri yetiştirmek amacıyla kurduğumuz ‘BURSED Akademi’ çalışmalarına devam ediyoruz. Sektörü ilgilendiren önemli konularda alanında uzman birçok sektör profesyoneli ile eğitimler gerçekleştireceğiz.

BURSED olarak, üyelerimizle birlikte yer alacağımız yurtiçi ve yurt dışındaki fuarlarda büyük bir sinerji oluşturarak, Bursa gayrimenkul sektörünü temsil ediyor ve ülkemizin tanıtımına katkıda bulunuyor olacağız.

Bursa gayrimenkul sektörünün şekillenmesinde önemli rol üstlenen BURSED olarak, sektöre öncülük ettiğimizin bilinciyle güçlü bir duruş sergilemeye devam edeceğiz. Tüm bu çalışmaları gerçekleştirirken temel hedefimiz, ülkemiz için stratejik öneme sahip gayrimenkul sektörünü, Bursa özelinde çok daha güçlü bir seviyeye taşımak olacaktır.

Kurucu Yönetim Kurulu olarak derneğimizin hayata geçmesinde değerli katkıları olan başta İcra Kurulumuza, Komite Başkanlarımıza, Genel Kurul ve Onursal Üyelerimize, Bursa Sorumlu Emlak Danışmanları Derneği´mizin bugünlere gelmesinde sorumluluk duygusu içerisinde olup emeği geçen herkese en içten teşekkür, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalarla, kısa vadeli hedeflerden çok, gayrimenkul sektörünün geleceğine odaklanıyor, siz değerli üyelerimizle birlikte yeni başarı hikayeleri yazacağımıza inanıyoruz.

Mesleğimizden sorumluyuz!

BURSED Yönetim Kurulu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ